Анонси

Прес-конференція

Прес-конференція

Як впливає реєстрація громадян на їхнє життя, можливість отримання послуг, взяти участь у виборчих перегонах? На ці та багато інших питань можна буде почути відповіді 26 березня об 11.00 в Прес-центрі УКРІНФОРМ за адресою м. Київ, Богдана Хмельницького, 8/16. Учасники проекту «Свобода пересування для кожного: Реформа системи реєстрації місця проживання в Україні», зокрема, керівник програм УНЦПД Юлія Тищенко поділяться новою інформацією щодо результатів першого загальнонаціонального соціологічного дослідження: “Громадяни України, що живуть не за місцем реєстрації: їхня кількість та проблеми”. 
Проект здійснюється Громадською організацією «Центр інформації про права людини» у партнерстві з громадськими організаціями ‒ «Українським незалежним центром політичних досліджень», Аналітичним центром CEDOS та Центром політико-правових реформ» за підтримки Європейського Союзу.

Чекаємо на представників засобів масової інформації, але просимо акредитуватися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Додаткова інформація щодо дослідження за телефоном: (068) 84 343 84 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Людмила Янкіна."