Про нас

Надаємо правову допомогу для організацій громадянського суспільства!

Надаємо правову допомогу для організацій громадянського суспільства!

Український незалежний центр політичних досліджень надає правову допомогу організаціям громадянського суспільства.

 

Маєте запитання? Наші експерти допоможуть! 

 

Від нас ви отримаєте: допомогу з підготовки статуту організації; консультаційну підтримку при підготовці пакету документів для державної реєстрації; консультації з отримання ознаки неприбутковості; консультації з питань процедури внесення змін до статутів уже зареєстрованих громадських і благодійних організацій; консультації з питань підприємницької діяльності громадських і благодійних організацій.

 

Для звернень пишіть на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Розвиваймося разом!

 

Адміністрування гарячої лінії з правової допомоги для громадських та благодійних здійснює Український незалежний центр політичних досліджень у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується експертами УНЦПД у консорціумі з ІСАР Єднання та Центром демократії і верховенства права, завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

 

УНЦПД — неурядовий позапартійний аналітичний центр, який розвиває демократичні процедури у полі публічної політики і своєю діяльністю утверджує в суспільстві ідеї незворотності демократичних перетворень. Центр зосереджується на ретельному вивченні суспільно-політичних процесів в Україні та країнах ЄС, генерує ідеї та адвокатує пропозиції для хорошого врядування, займається громадянською і політичною просвітою, створює майданчики для суспільної комунікації.

Breadcrumbs