Про нас

Розпочалися регіональні обговорення проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства

Розпочалися регіональні обговорення проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства

 

У четвер, 9 липня, розпочався онлайн-тур регіональних обговорень проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні.

 

 

У першому обговоренні взяли участь представники організацій громадянського суспільства з Вінницької, Київської, Кіровоградської та Черкаської областей. Презентували проєкт Карти правових реформ Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права та Максим Лациба, керівник Програм розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень. 

Учасники говорили про перешкоди, з якими доводиться мати справу ГО по всій країні, радилися, як можна мінімізувати ці труднощі саме завдяки нашій Дорожній карті. Так, учасники обговорення звернули увагу на скасування можливості для громадських і благодійних організацій отримувати від місцевих рад в оренду приміщення за пільговими умовами. Озвучили також проблему ігнорування місцевими радами необхідності ухвалення статуту територіальної громади та запровадження правових механізмів участі громадян в ухваленні рішень.  

Наразі обговорення проєкту Карти триває. Надсилати свої пропозиції можна на  електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 липня.  

Нагадуємо також, що вже 16 липня відбудеться регіональне обговорення проєкту для учасників із Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей. 

Проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні доступний за посиланням: https://bit.ly/DraftLegalRoadmapCSO. 

Зареєструватися на наступні регіональні обговорення можна за посиланням https://bit.ly/31wu4e2. 

Регіональні обговорення стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

 

Breadcrumbs