Анонси

Запрошуємо до участі в тренінгу «Відкрито про виборчу реформу»

Запрошуємо до участі в тренінгу «Відкрито про виборчу реформу»
usaid canada british council es ifes
demokracy reforms UCIPR brandbook

УНЦПД спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) запрошує до участі у тренінгу "Відкрито про виборчу реформу", який відбудеться 8-9 липня 2017 року у Києві. Під час тренінгу будуть розглянуті такі питання, як вдосконалення виборчої системи на основі пропорційного представництва і «відкритих списків», недоліки чинної моделі парламентських виборів, особливості голосування з "відкритими списками" у європейських країнах та як висвітлювати доцільність реформування виборчої системи в Україні. Тренерами виступлять фахівці з питань управління виборами та діяльності ЗМІ.
Захід відбудеться в рамках проекту "Громадська підтримка реформування законодавства для парламентських виборів", що реалізується УНЦПД за сприяння ЦЕДЕМ і фінансової підтримки Єврокомісії, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.
До участі у тренінгу запрошуються журналісти та громадські активісти з усієї України. Учасникам буде відшкодована вартість проїзду з міста проживання учасника тренінгу до міста Київ та назад за умови наявності оригіналів проїзних квитків (організація може відшкодувати вартість залізничних квитків не вище другого класу, купейних або автобусних квитків). Учасники тренінгу будуть відібрані за результатами конкурсу, для участі у якому необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7vKLGfjIJvtpcv5JnO0Tjn_LLyimvpY0cGold2xiMNP5fVQ/viewform
Дедлайн для заповнення реєстраційної форми - 01.07.17.

 

Breadcrumbs