Анонси

«Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру». Круглий стіл

«Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру». Круглий стіл

13 лютого о 10.00 почнеться круглий стіл «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру». На заході буде представлено Національну платформу «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», одним з ініціаторів створення якого є УНЦПД, а також Центр розвитку та безпеки, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій «Єдиний координаційний центр», громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути)Разом?
Захід відбудеться у прес-центрі «Укрінформу» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).
Очікуємо на участь у круглому столі міжнародного експерта з миротворчих місій ООН генерала Яакко Оксанена, голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорія Немирі; представника України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євгена Марчука; голови підкомітету з питань охорони історико-культурної спадщини Комітету ВР з питань культури і духовності Сергія Тарути; Надзвичайного і Повноважного посла України Романа Безсмертного, керівника програм демократичних процесів УНЦПД Юлії Тищенко, а також інших експертів, політиків, дипломатів.
Акредитація ЗМІ обов’язкова за тел.: +38097 988 9141, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Breadcrumbs