Анонси

Марафон «Крим. Деокупація та реінтеграція». 20-21 лютого

Марафон «Крим. Деокупація та реінтеграція». 20-21 лютого

Чотири роки тому 20 лютого Росія почала операцію з незаконної анексії Криму. Як і в попередні роковини, у ці дні УНЦПД спільно з UkrLifeTV проводить інтелектуально-експертний марафон, присвячений кримським проблемам. Тема цьогорічного марафону, який триватиме наживо на UkrLifeTV 20-21 лютого, починаючи з 9.00, - «Крим. Деокупація та реінтеграція».

Своїми думками та баченнями поділяться: керівник програм демократичних процесів УНЦПД Юлія Тищенко; залучений експерт УНЦПД Андрій Дуда; голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров; голова правозахисного руху «Сила права», народний депутат України попередніх скликань Андрій Сенченко; адвокат Ніколай Полозов; експерт ГО «Відкрита політика» Ірина Жданова; перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова; перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юсуф Куркчі; начальник управління прокуратури АР Крим Вадим Ариванюк; експерти Української Гельсінської спілки Дарія Свиридова та Олег Мартиненко; позаштатна радниця міністра культури, голова ГО «Алем» Есма Аджієва та інші.
Марафон відбувається в рамках проекту «Зміцнення потенціалу уряду щодо роботи з вимушеними переселенцями з Криму та його мешканцями», який здійснює УНЦПД за підтримки посольства Великої Британії в Україні.
Стежте за перебігом марафону на нашому сайті та на сайті UkrLifeTV

Breadcrumbs