Анонси

Міжнародні перехідні адміністрації – досвід, можливості та ризики для України. Круглий стіл

Міжнародні перехідні адміністрації – досвід, можливості та ризики для України. Круглий стіл

23 березня о 12.00 в «Укрінформі» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) – круглий стіл на тему «Міжнародні перехідні адміністрації – досвід, можливості та ризики для України». Спеціальний гість заходу - Вольфганг Петріч, який був Верховним представником по Боснії та Герцеговині та спеціальним представником ЄС у Боснії.
Цей круглий стіл – другий захід у рамках Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», одним зі співінціаторів створення якої є УНЦПД.
Крім п.Петріча, очікуємо на участь у дискусії:
- голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорія Немирі;
- представника України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євгена Марчука;
- народного депутата, представника уряду у Верховній Раді України Вадима Денисенка;
- Надзвичайного і Повноважного Посла України Романа Безсмертного
- та інших українських дипломатів, політиків, експертів.
Цілями Платформи є створення і забезпечення функціонування позапартійної, професійної та інклюзивної платформи, відкритої для різних суб'єктів і осіб, які виступають за досягнення сталого миру на території Луганської та Донецької областей, в тому числі ефективну політику реінтеграції та забезпечення національної єдності в Україні, обговорення методів деокупації регіону в контексті дотримання стандартів прав людини, а також міжнародного досвіду побудови заходів довіри і сталого миру.
На базі Платформи плануються щомісячні публічні заходи за участі представників українських органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій. Перший круглий стіл, зорганізований Національною платформою, - «Миротворча місія ОООН: можливості та ризики для безпечного миру» - відбувся 13 лютого.
Ініціаторами Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є незалежні українські громадські організації, серед них Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД), Центр з проблем безпеки та розвитку, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій «Єдиний координаційний центр», громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути_Разом?, в партнерстві з Міністерствами закордонних справ Швейцарії, Фінляндії та Німеччини.
Акредитація ЗМІ обов’язкова за тел.: +38097 988 9141, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Breadcrumbs