Про нас

#відкритийІрпінь: Влада Ірпеня досі не оприлюднила бюджет міста на 2018 рік

#відкритийІрпінь: Влада Ірпеня досі не оприлюднила бюджет міста на 2018 рік

Минуло майже десять місяців 2018 року, але рішення про міський бюджет на цей рік, який Ірпінська міська рада затвердила в останні дні 2017 року, досі немає на сайті міськради.
Згідно з документами, які розміщені на сайті: проектом порядку денного 44-ої сесії VII скликання, результатами поіменного голосування, протоколом пленарного засідання ради, - 28 грудня 2017 року Ірпінська міська рада ухвалила бюджет міста на цей рік. За рішення №3044-44-VІІ проголосували більшість депутатів міста - 22.
Проте якщо хтось із громадян забажає ознайомитися з головним фінансовим документом Ірпеня і введе в пошук номер цього рішення, то сайт міськради видасть перелік інших документів, які посилаються на відповідне рішення про міський бюджет, але відсутній документ з рішенням. Цей факт виявили та задокументували на відео експерти УНЦПД, які в рамках проекту «Відкритість рішень як засіб скорочення корупційних ризиків у громаді Приірпіння» проводили громадський моніторинг документів Ірпінської міськради.

«Це не тільки свідчить про непрозорість дій міської влади, а є прямим порушенням Закону України "Про доступ до публічної інформації", згідно зі статтею 15 якого це рішення має бути оприлюдненим двічі: як проект за 10 днів до сесії та як ухвалене депутатами питання», - коментує аналітик УНЦПД Юлія Тищенко.

Раніше під час громадського моніторингу було виявлено, що Ірпінська міська рада піддавала коригуванню генеральний план міста, оприлюднений на її офіційному сайті.

Нагадаємо, з вересня 2018 року УНЦПД розпочав роботу над проектом «Відкритість рішень як засіб скорочення корупційних ризиків у громаді Приірпіння» у співпраці з Центром політико-правових реформ та за підтримки Європейського Союзу.

Breadcrumbs

niz
Контакти
01004, Україна, м.Київ,
вул. Антоновича, 10-А, оф. 3
тел. +38 044 599 42 51
ucipr@ucipr.org.ua
© Український незалежний центр політичних досліджень 1991