Про нас

Діалог у моделі правосуддя перехідного періоду: особливості і функції

Діалог у моделі правосуддя перехідного періоду: особливості і функції

09.09.2020 року

 

Медіація та діалог є цінними інструментами подолання наслідків збройного конфлікту, доводять  автори нового оригінального видання, підготовленого за сприяння УНЦПД,  - “Діалог у моделі правосуддя перехідного періоду: особливості та функції. 

Авторитетні українські науковці Ірина Брунова-Калісецька, Тетяна Кисельова та Олег Мартиненко на матеріалах сучасних наукових досліджень, міжнародних документів, практики постконфліктного переходу до мирного життя Північної Ірландії, Балканських країн, країн Африки і Азії переконливо показують, що професійно підготовлений діалог слід інтегрувати у всі етапи перехідного правосуддя.

Наразі книга проходить останні приготування перед презентацією та у найближчі місяці осені  2020 року стане доступною широкій аудиторії.

Підготовка до публікації та наклад видання здійснено у межах діяльності Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу». Зміст цієї публікації є цілковитою відповідальністю Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

Breadcrumbs