Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії Адвокасі-менеджера з питань законодавства для громадських організацій.

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії Адвокасі-менеджера з питань законодавства для громадських організацій.

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії Адвокасі-менеджераз питань законодавства для громадських організацій.

для реалізації проекту USAID «Громадяни в дії».

Проект «Громадяни в дії» опікується покращенням правових умов діяльності організацій громадянського суспільства.

Основні обов’язки на посаді:

1) здійснення аналізу законодавства (законопроектів) у сфері свободи об’єднання і реєстрації громадських і благодійних організацій та практики його застосування;

2)підготовка пропозицій по покращенню законодавства щодо діяльності і реєстрації ГО та БО;

3)менеджмент адвокасі-кампанією по просуванню кращого законодавства по реєстрації ГОта БО;

4) участь у роботі урядових робочих груп або консультативних органів;

5)проведення адвокаційних публічних заходів (конференцій, круглих столів, мітингів, нарад експертів, тощо);

6)координація діяльності мережі ОГС по використанню законодавства по реєстрації ГО та БО.

Вимоги до кандидата:

Вища юридична освіта;

Вміння налагоджувати контакт з представниками влади;

Перевага надаватиметься кандидатам із підтвердженим досвідом громадської діяльності.

Умови роботи:

Пн-Пт робочі дні

Розмір оплати праці визначається за результатами співбесіди

Для участі в конкурсі до 31 травня 2017 р. (включно) просимо подати:

1. Резюме;

2. Мотиваційний лист, в якому описати свій досвід роботи, компетенції та бажаний розмір оплати праці.

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме та мотиваційний лист (українською мовою) на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">administrative@ucipr.org.ua(з назвою теми «Вакансія: Адвокасі-менеджер з питань законодавства по реєстрації громадських організацій»).

Контактна особа: Тетяна Волошина

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) - неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, місія якого – сприяння незворотності демократичних перетворень.

Основні сфери діяльності: розвиток громадянського суспільства, утвердження права доступу громадян до виборних посад, підтримка політичної конкуренції, демократична організація системи влади, протидія дискримінації, європейська інтеграція.

Проект УНЦПД «Громадяни в дії», що реалізується за підтримки Агентства міжнародного розвитку США (USAID), спрямований на створення сприятливого правового середовища для розвитку громадянського суспільства. Ціль Проекту - запровадити прості і зручні процедури реєстрації громадських і благодійних організацій, сприятливе оподаткування громадської і благодійної діяльності, дієві процедури громадської участі в ухваленні рішень.

Команда Проекту здійснює аналіз законодавства, готує проекти рішень, проводить кампанії громадського лобіювання, здійснює навчання громадських активістів і представників органів влади.

Breadcrumbs