Про нас

Створення Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію»

Створення Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію»

Український незалежний центр політичних досліджень став одним з ініціаторів створення Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» - позапартійного, професійного та інклюзивного майданчика, мета якого – сприяти досягненню сталого миру на Донбасі, формувати методи деокупації регіону та ефективну політику його реінтеграції. Крім УНЦПД, фундаторами Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є інші незалежні українські громадські організації - Центр розвитку та безпеки, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій «Єдиний координаційний центр», громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути)Разом? Платформу створено у партнерстві з міністерствами закордонних справ Швейцарії та Фінляндії і за технічної підтримки CMI (Фінляндія).
Зазначимо, що Платформа відкрита до участі для різних суб»єктів та осіб, які виступають за досягнення миру на території Луганської та Донецької областей.
На базі Платформи плануються щомісячні публічні заходи за участі представників центральних і місцевих виконавчих органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій.
Перший захід у рамках національної платформи – круглий стіл «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру» - відбудеться 13 лютого о 10.00 в прес-центрі «Укрінформу» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).
Очікуємо на участь міжнародного експерта з миротворчих місій ООН генерала Яакко Оксанена; голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорія Немирі; представника України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євгена Марчука; голови підкомітету з питань охорони історико-культурної спадщини Комітету ВР з питань культури і духовності Сергія Тарути; Надзвичайного і Повноважного посла України Романа Безсмертного, а також інших експертів, політиків, дипломатів.Breadcrumbs