Демократичний транзит в Україні після Євромайдану: виклики і рішення - 2015-2016

logo ned2

 Мета проекту:

 

оцінка змін у суспільному та політичному середовищі після початку Революції гідності у січні 2014 року, наслідків воєнного протистояння і визначення позицій для налагодження суспільно-політичного міжрегіонального діалогу. Таку мету буде реалізовано у трьох суміжних сегментах:

 

А. Суспільний діалог, порозуміння та інтеграція в пост майданний період і період конфлікту на Донбасі

В рамках проекту буде проведено експертні фокус-групи у 6 українських регіонах, на базі яких буде підготовлено аналітичний звіт "Що розділяє суспільство в Україні: діалог для єдності і реформ», а також відеоролик за результатами обговорень. Також буде організовано 2 тренінги з питань суспільної комунікації, діалогу та медіації.

 

В. Комунікація між владою та суспільством на шляху реформ

В рамках проекту буде підготовлено видання "Виклики демократичного транзиту 2014-2015" на основі моніторингу та аналізу законодавчих ініціатив у сфері конституційної реформи в частині організації державної влади, реформування законодавства у сфері виборів до парламенту і виборів до органів місцевої влади, соціокультурної політики, імплементації реформ у сфері європейської інтеграції. Також проектом передбачається проведення опитування громадської думки з питань ставлення до розвитку політичної системи, бачення розвитку демократії та видання 5 Policy Papers за результатами опитування та їх презентація на 2х інформаційних брифінгах у Києві.

 

С. Оцінка змін політичного середовища та прогнозування

 

D. Медіа-сервіс, адвокатування

 

Початок проекту: квітень-2015

 

Тривалість проекту: 12 місяців

 

Донор: Національинй фонд демократії (США)

Назад до переліку матеріалів