Оцінка парламентських виборів крізь призму прав людини

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) за підтримки програми MATRA Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів проводить проєкт "Оцінка парламентських виборів крізь призму прав людини".

Наша мета - привернути увагу громадськості до прав людини як знаменника всіх суспільних процесів. Для досягнення амбітної мети в межах проєкту заплановано організувати мережу однодумців, які б діяли спільно і просували тему прав людини, рівності, різноманіття для широкої громадськості. Учасники мережі - активні молоді люди-представники різних громадських організацій, що відстоюють права ключових груп (ВПО, меншини, люди з інвалідністю, ЛГБТ, молоді жінки та ін.) та/або самі входять до їх числа.

Окрім того, для нетворкінгу та з просвітницькими цілями УНЦПД проводить інтенсивний дводенний табір. Його головний меседж - качаємо права. За два дні учасниці та учасники з різних куточків України та з різним бекграундом мають познайомитися, потоваришувати та спільно спробувати створити адвокаційну кампанію, таким чином посилити свої знання у сфері прав людини.

Напрацьовані матеріали експерти УНЦПД можуть використати для майбутньої співпраці з владою - з новообраним парламентом та урядом.

Назад до переліку матеріалів