Національна платформа стійкості та згуртованості - 2018-2025

Національна платформа стійкості та згуртованості (попередня назва – Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію») була заснована представниками українських аналітичних центрів та громадських організацій у лютому 2018 року. 

Стратегічні пріоритети проєкту – стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. Шлях до цього – надання пропозицій владі у виробленні відповідних політик, зокрема – щодо національної єдності, стійкості та згуртованості, а також забезпечення суспільної обізнаності у цих процесах.За час своєї діяльності Національна платформа провела понад 70 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях. Національна платформа об’єднала багато різних ініціатив, організацій і проєктів.

Ініціатива фінансується за рахунок механізму сприяння стабільності та миру ЄС в рамках проєкту "Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу". Проєкт реалізується Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) разом з Українською гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ)


 

Назад до переліку матеріалів