Посилення спроможності неурядових громадських організацій України та Грузії до участі в діалозі щодо надання соціальних послуг

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) у партнерстві із Спілкою Робітничих Самаритян (ASB) та за підтримки Європейського Союзу реалізовує проект “Посилення спроможності неурядових громадських організацій України та Грузії до участі в діалозі щодо надання соціальних послуг 

Яка наша мета?  

Ми працюємо заради створення практики якісного партнерства між органами влади, органами місцевого самоврядування та неурядовими сервісними організаціями, які надають соціальні послуги.

Для кого ми працюємо?

Ми співпрацюємо із громадськими та благодійними організаціями, які мають на меті надання соціальних послуг  особам з особливими потребами, людям похилого віку та внутрішньо-переміщеним особам. 

Де ми реалізовуємо нашу діяльність? 

Проект реалізовується в Україні та Грузії паралельно.

Цільові регіони проекту в Україні: Київська, Чернігівська, Черкаська, Запорізька, Дніпропетровська та Львівська області. 

Команда проекту 

Керівник проекту - Олександра Брашовецька  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Асистент проекту - Сердюк Ксенія  - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,тел. +38063 361 19 00


banner222 

За детальною інформацією
щодо реалізації проекту в Україні,
будь ласка звертайтесь за телефоном:
+38(044) 599 42 51
або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Назад до переліку матеріалів